Preloader

Ładowanie...

Zasady odwiedzin w Oddziale Patologii Noworodka

Niezależnie od poniższych zasad odwiedzający mają obowiązek stosować się do poleceń personelu oddziału.

  • Odwiedziny odbywają się codziennie, w godzinach od 12.00 do 18.30.
  • Kangurowanie zaczynamy po zakończonym karmieniu na godzinę 12-tą.
  • Kangurowanie kończymy o godzinie 14.00 (obchód lekarski).
  • Po zakończonym obchodzie rodzice mogą przebywać z dziećmi i do godziny 18.30.
  • U każdego dziecka w danym dniu może przebywać tylko jeden opiekun (mama lub tata).
  • Opiekun wchodzi do szpitala Głównym Wejściem od ulicy Dobrej.
  • Przy wejściu do szpitala opiekun dokonuje pomiaru temperatury (na oddział wchodzimy przy temperaturze ciała poniżej 37.5 °C.
  • W trakcie odwiedzin opiekun nie może wychodzić poza oddział OITN.
  • Rzeczy osobiste opiekun pozostawia w szafce, która znajduje się na OITN (w tym telefon).
  • W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na oddziale mamy mogą korzystać z pokoju laktacyjnego
    w reżimie sanitarnym (tylko jedna mama w tym samym czasie).
  • Czas załączenia kamerek z programu „Oko na malucha” 13:00 -14:00.

 

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.